MagMe MagMe 02.03.2025.

Ovi kardigani od kašmira postali su viralni na TikToku, a mogu se nositi i u proljeće!

Uživamo u otkrivanju novih modnih komada putem društvenih mreža, a ovog su nam tjedna na TikToku za oko zapeli kardigani od kašmira s razigranim uzrocima. I to ne samo nama, s obzirom na to da je jedan od ovih modela postao viralan i rasprodao se u veljači. A jasno nam je i zašto – riječ je o modelima od vune i kašmira koji izgledaju luksuzno, imaju atraktivan print zbog kojeg podižu svaku kombinaciju te su iznimno praktični jer tijekom proljetnih dana mogu zamijeniti jaknu.

@cityfurs

LILO 🐚 Cashmere Cardigan Available to Shop Now at www.CityFurs.com

♬ original sound – s ☃️ 🤍

Riječ je o komadima od kašmira koji spajaju luksuznu mekoću sa jarkim nijansama bojama i tako su idelani za kreiranje chic stylinga bez puno muke. Kroj je ono što ih također čini iznimno traženima jer se mogu nositi stegnuti u struku za elegantniji te bez pojasa oko struka, za opušteniji izgled. Isto tako, mogu biti jedan od slojeva ispod kaputa, ali i poslužiti umjesto njega.

@cityfurs

Valentine’s exclusive❣️Use code BEMINE10 at www.CityFurs.com @ChelseaBloomStudioLondon

♬ Nice For What – Drake

Izrađeni su od mješavine kvalitetnog kašmira i vune, što znači da osiguravaju toplinu i udobnost, a zbog siluete se ubrajaju u svevremenske komade za svačiji ormar.

@cityfurs

Avelis Cashmere Cardigan Available to Shop Now at www.CityFurs.com

♬ La Isla Bonita – Madonna

Modeli A Lilo i Avelis, nešto su klasičniji modeli koji dizajnom podsjećaju na Alanui kardigane, u sivoj i crnoj boji ukrašeni s paisley printom, dok posebnu pozornost privlače modeli Aureli i A Serenai. Kombinacija jarkih i neutralnih boja te motivi vezani uz kaubojski stil očito su pun pogodak jer se upravo A Serenai kardigan već jednom rasprodao putem stranice brenda koji stoji iza viralnih kardigana – City Furs.

@cityfurs

Our Serenai Cardigan Is Available To Shop Now At www.CityFurs.com

♬ original sound – Quotables

Modeli su izrađeni u veličinama S, M i L te su dostupni za kupnju po cijenama u rasponu od 240 do 290 eura, a brojne it djevojke i modne insajderice već su nabavile ove komade. Riječ je o zanimljivim, toplim i mekanim kardiganima, koji su iznimno nosivi i izgledaju atraktivno, a klasici su koji vam nikad neće dosaditi. Iako je riječ o mješavini vune i kašmira, ovi su kardigani idealni i za proljeće, kad ćemo njima zamijeniti jakne!

* Ako vas zanimaju teme slične ovoj predbilježite se na MagMe newsletter! Svoju email adresu možete upisati u predviđeno mjesto niže na stranici.

Fotografije: Cityfurs.com